вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

15 березня - Всесвітній день захисту прав споживачів

       Щороку 15 березня під егідою ООН світова спільнота відзначає Всесвітній день прав споживачів. Цей день в усьому світі характеризується мобілізацією спільних дії усіх, хто тим чи іншим чином є причетним до захисту порушених прав. Адже споживачі – це усі ми, громадяни, промисловці, підприємці, службовці, пенсіонери, молодь, діти - усі ми живемо, значить, споживаємо,  різні послуги, товари, продукти, нарешті, повітря, яким дихаємо.

    В Україні принципи державної політики щодо захисту прав споживачів регламентовані Конституцією України, а саме, відповідно до ч.3 ст. 40 Конституції України – держава захищає права споживачів, здійснює контроль за якістю і безпечністю продукції та усіх видів послуг і робіт, сприяє діяльності громадських організацій споживачів.  Юридично ці принципи закріплені Законом України «Про захист прав споживачів».

      З 1997 року  у виконкомі міської ради  введено посаду  спеціаліста з питань захисту прав споживачів  та  створені відповідні умови для реалізації громадянами права на звернення з приводу порушених прав споживачів, отримання консультацій, пов’язаних з дотриманням їх законних прав та інтересів.

     Щоденно, незалежно від дня прийому спеціалістом з питань організації торгівлі, побуту та захисту прав споживачів   ведеться особистий прийом громадян, приймаються  звернення за телефоном.

     З метою поліпшення та вдосконалення роботи  в зазначеному напрямку,  ви можете зателефонувати за  № 5-10-97 або  надсилати свої зауваження і пропозиції  на електронну адресу: dolmiskrada@ukr.net.

 

                                                                 Виконком міської ради

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання