вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Ярмарок для садоводів та огородників

  З  24 березня  по 4  квітня поточного року в центральній  частині міста  на майдані 50 річчя Жовтня  проходить  традиційний міський  ярмарок “Городник-2014”.

  На  нашому ярмарку широкий асортимент насіння овочів  та квітів представили приватні підприємці -  Лілія Свириденко, Наталія Некрутенко, Вікторія Джулай, та інші.

   Районовані саджанці фруктових та декоративних  дерев і кущів  пропонують Адам Кутецький та Олександр Нікітенко  Вони ж і надають консультації по посадці і догляду за ними.  З перших  днів  біля них іде жвава торгівля.    
    Продає  та приймає  замовлення на  саджанці  винограду та кліматісу  –   Андрій Якимов. Родзинкою   нашого ярмарку є реалізація ним   майже 30-ти сортів районованого  винограду.

   Широкий асортимент жоржин та інших клубневих квітів вже не перший рік забезпечують   на ярмарку   –Зінаїда Грузд,  Юлія Букасова,  Людмила Хільковець та інші.

   Засоби захисту рослин та дерев від шкідників, стимулятори росту, мінеральні  добрива  реалізують  приватні підприємці Сергій Некрутенко та  Михайло Свириденко .  

   Приватні підприємці  Олег Салтан та  Валерій Новіков, забезпечують  наших городників і садоводів  знаряддями  праці,  тобто садово - городнім інвентарем .

  Широкий асортимент  полуниць пропонують споживачам  Віталій Гриценко та Геннадій Доренський .      

  Ярмарок  набирає  обертів. Запрошуємо  відвідати його  і ви не залишитесь без покупки.

  Організаційний комітет ярмарку щиро  вдячний , приватним підприємцям та громадянам міста які приймають у ній участь.

  Якщо у вас, шановні покупці,   є цікаві пропозиції  чи зауваження по роботі ярмарку, просимо   телефонувати за № 5-10-97  і вони не залишаться без уваги.

 

                                          Спеціаліст з питань організації  торгівлі, побуту

                                          та   захисту прав    споживачів         В Ніколаєв

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання