вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Аби зі свого двору сміття викинути, а там нехай прибирає хто хоче!

Відповідно до заходів місячника з благоустрою та наведення належного санітарного стану в місті прибрано чергове стихійне сміттєзвалище на обочинах об’їзної дороги навколо колишнього птахокомбінату.

Незважаючи на проведену 30 березня 2017 року сходку з головами вуличних комітетів та жителів прилеглих вулиць та прийняття рішення про проведення 05 квітня 2017 року там спільного суботника попрацювати відгукнулися та прийшли аж 3 особи!!!

Основна робота знову лягла на руки працівників КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді в кількості 36 чоловік. Зібрано, навантажено та вивезено 32 тонни побутового сміття, будівельних відходів та іншого непотребу.

Виконком міської ради висловлює подяку працівникам комунального підприємства за проведену роботу та в черговий раз попереджає жителів міста про адміністративну відповідальність за влаштування стихійних сміттєзвалищ на землях комунальної власності (штраф 340-1360 грн.). За прибраними земельними ділянками ведеться спостереження та постійно проводяться денні та вечірні рейди за участю представників відповідних служб та поліції.

Зазначаємо, що для містян створені умови для збору та вивезення твердих побутових відходів зареєстрованими суб’єктами підприємницької діяльності. А тому підстав для вивезення їх в лісосмуги, балки, обочини доріг немає.

І напевно, справедливо вимагають ті громадяни, які користуються послугою вивезення сміття, сплачуючи за це невеликі кошти, аби виконком вживав більш жорсткі заходи по виявленню тих громадян, які засмічують землі комунальної власності міста, штрафувати їх і вимагати прибирати ними ж засмічені території.

Витрати на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ повинні відшкодовуватися за рахунок тих громадян які їх створюють. Це є вимогою громади і це буде справедливо.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання