вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

День Державного Прапора України.

     23 серпня у Долинському районі офіційно відзначали День Державного Прапора України. Урочиста церемонія підняття Державного Прапора відбулася на площі біля приміщення районної державної адміністрації.

                     

     Під час мітингу заступник голови районної державної адміністрації Юрій Леуш, заступник голови районної ради Віктор Валантир, міський голова Сергій Зеленокорінний щиро вітали всіх присутніх зі святом і зазначали, що наш прапор символізує єдність духу і свободи нашої країни є невід’ємною ознакою її незалежності. Кращі працівники підприємств, організацій та установ району були відзначені грамотами обласної адміністрації і обласної ради, районної адміністрації і районної ради та грамотами міської ради.

                     

     Під час урочистих заходів були вручені паспорти громадян України молодим долинчанам:

  • Яковенко Дарії;
  • Шуляк Валерії;
  • Дундукову Владиславу;
  • Івасіву Ігорю.

                     

     У цей же день міською радою напередодні Дня незалежності України та Дня міста організовано і проведено три урочистих святкових заходи:

     о 15:00 год. у с. Більшовик відбувся святковий концерт, за участю дитячого зразкового хореографічного ансамблю «Веселка» (керівник Галина Жир) та аматорів долинської сцени.

     о 16:00 год. заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, міський голова Сергій Зеленокорінний, голова Долинської райдержадміністрації Геннадій Вітряк, голова районної ради Григорій Данилюк відкрили новий ігровий дитячий майданчик у Долинському дошкільному навчальному закладі № 3 «Колобок».

                     

                                                           

     Вихованці садочка та їх батьки були щиро вдячні Сергію Кузьменку за допомогу у встановленні майданчику, заміну забору садочку та  за діапроектор, з яким  він завітав на свято. Ця подія створила справжній святковий настрій у всіх присутніх. Це вже третій дитячий ігровий майданчик на території нашого міста збудований у рамках виконання програми «Центральний регіон - 2015».

                     

     о 17:00 год. гостинно зустрічав мешканців нашого міста, керівників району та кандидата у народні депутати України Сергія Кузьменка святково прикрашений після проведеного капітального ремонту Долинський міський клуб. Спочатку всі дітлахи мікрорайону «Волохіно» змагалися у спритності та кмітливості під час ігрової програми, за що отримали подарунки і солодощі.

                     

     Потім всіх жителів і гостей міста запросили до концертного залу на урочистий святковий концерт, перед початком якого, міський голова Сергій Зеленокорінний висловив слова щирої подяки кандидату у народні депутати України Сергію Кузьменку за підтримку долинської територіальної громади, за ті добрі конкретні справи, які він зробив і продовжує робити для жителів нашого міста. А Сергій Анатолійович продовжував дивувати долинчан і вручив сертифікат на 5 тисяч гривень дитячому зразковому хореографічному ансамблю «Веселка». Всіх присутніх зі святом привітав і голова Долинської райдержадміністрації Геннадій Вітряк.

                     

      Кульмінацією святкового дня для «волохінців» став справжній козацький куліш, яким пригощали козаки Долинського степового куреня на галявині перед клубом.

                     

     Виконавчий комітет Долинської міської ради висловлює подяку всім учасникам заходів, працівникам відділу культури райдержадміністрації, Центру дитячої та юнацької творчості, керівнику та учасникам дитячого зразкового хореографічного ансамблю «Веселка»,  Долинському райспоживтовариству та козакам степового куреня.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання