вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

День Європи в Україні

 

20 травня 2016 року в нашому місті пройшов День Європи, присвячений знайомству з культурою, історією та традиціями європейських країн. Це свято в нашому місті було організовано зусиллями районної бібліотеки для дорослих.

Заходи, присвячені святкуванню Дня Європи, розпочалися привітальними словами керівництва міста та району. Звертаючись до присутніх, міський голова Віра Тернавська, наголосила на прагненні українського народу до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів.

Далі представники сільських та районних бібліотек відкрили європейське містечко, де мешканці та гості міста отримали унікальну можливість всього за кілька хвилин здійснити захоплюючу подорож по країнах Європи, таких як Італія, Франція, Литва, Кіпр, Греція, Іспанія та інших. Всі присутні взяли участь у конкурсі «Відгадай країну за піснею», більше дізналися про культурні особливості, традиції та історію  14 країн Євросоюзу. Також була організована робота творчої майстерні, де всі охочі могли розмалювати обличчя прапорами європейських держав.

Веселого святкового настрою всім присутнім додавали запальні танці у виконанні  зразкового хореографічного ансамблю «Веселка» (керівник Галина Жир).

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання