вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Десята позачергова сесія Долинської міської ради сьомого скликання Результати голосування (09.12.2016)

        Відповідно до п.3 ст.59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, оприлюднюються результати поіменного голосування депутатів на X позачерговому сесійному засіданні Долинської міської ради.

Результати поіменного голосування депутатів міської ради сьомого скликання

 

Результати поіменного голосування (персоніфікованого) на засіданні позачергової Х сесії Долинської міської ради сьомого скликання 09 грудня 2016 року з питання: Про  надзвичайну ситуацію, пов’язану з припиненням ТОВ «Долинський міський водоканал» водопостачання споживачам старої частини міста.

Проект рішення сесії міської ради, винесений на розгляд депутатом міської ради сьомого скликання Ліщишиною В.В.:

1. Взяти за основу рішення виконавчого комітету №220 від 29 листопада  2016 року «Про  першочергові заходи щодо забезпечення водою старої частини міста» та внести зміни щодо зменшення терміну по прийманню-передачі орендованого ТОВ «Долинський міський водоканал» майна до 2-х місяців.

2. Рекомендувати  ТОВ «Долинський міський водоканал» розробити та надати на затвердження виконавчому комітету міської ради тимчасовий тариф на послугу з водопостачання для споживачів старої частини на  перехідний період.

3. В разі  встановлення тарифу на послугу з водопостачання на рівні, що унеможливлює отримання прибутку, вирішити питання щодо відшкодування ТОВ «Долинський міський водоканал» з місцевого бюджету різниці між встановленим розміром тарифу та економічно обґрунтованими витратами на виробництво послуги у відповідності до чинного законодавства.

4.Начальнику КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді Кушку А.В. терміново підготувати необхідні документи для отримання дозволів на здійснення господарської діяльності з водопостачання.

5.У разі припинення водопостачання подати позовну заяву до суду на керівництво ТОВ «Долинський міський водоканал» про притягнення до відповідальності за розірвання в односторонньому порядку договору № 1/15  від 11.11.2015 року «Про передачу у тимчасове безоплатне користування».

6. Начальнику КП «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді Кушку А.В. до 01.12.2016 року надати міській раді графік підвезення води споживачам старої частини міста, опублікувати його в місцевих ЗМІ, довести до відома населення через голів вуличних комітетів та забезпечити підвезення води в межах виробничо-технічної можливості підприємства.

 

Проект рішення сесії міської ради, винесений на розгляд депутатом міської ради сьомого скликання Зеленокорінним А.С.:

1. КП «Долинське міське комунальне господарство» в термін 14 календарних днів:

1.1. Розірвати договір оренди майна з ТОВ «Долинський міський водоканал» та прийняти майно згідно Акту приймання-передачі.

1.2. Передати майно згідно пункту 1.1. даного рішення комунальному підприємству «Координаційний центр по обслуговуванню населення». 

               2.Запропонувати ТОВ «Долинський міський водоканал» продовжити надання послуг водопостачання для споживачів (стара частина міста) на протязі 14 календарних днів з дня прийняття даного рішення.

Поіменне голосування з питання "Про надзвичайну ситуацію, пов'язану з припиненням ТОВ "Долинський міський водоканал" водопостачання споживачам старої частини міста"

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання