вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Дорогі школярі, шановні вчителі поважні батьки, бабусі і дідусі Долинщини!

     Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!

     Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи.

     Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці нашого міста розквітнуть від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр.

     У цей святковий день кожна мати чи батько, дідусь чи бабуся прокинеться як найраніше, аби неодмінно провести свою дитину до школи – якщо не за ручку, то ідучи поруч, або проведе поглядом і стоятиме довго – аж до поки видно її дитя.

     Особливим і, безперечно, визначальним у житті перший дзвоник стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них.

     Дорогі діти! Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти жити. Упевнений, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті.

     З усією теплотою серця цього дня висловлюю слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

     Я завжди у своїй пам’яті бережу шкільні роки і образ першої  вчительки, з великою любов’ю складаю їй шану і особливу вдячність за її доброту, за крила і перші злети.

     Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

      Ще раз вітаю всіх, з новим навчальним роком!

      З повагою, міський голова                                                                                      С.Зеленокорінний 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання