вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

До уваги мешканців м. Долинська Щодо виплати дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби

     Виконавчий комітет Долинської міської ради повідомляє, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 02 березня 2012 р. № 246 «Питання нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо і м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати» виплачується дотація за молодняк виплачується фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби, який народився в їх господарствах, та збереження його до певного віку на дату подання відповідних документів.

     Дотація за молодняк виплачується за утримання молодняку, який на момент подання фізичними особами вперше відповідних документів досяг певного віку, у розмірі:

  • 250 гривень за голову - за молодняк віком від 3 до 6 місяців;
  • 500 гривень за голову - за молодняк віком від 6 до 9 місяців;
  • 750 гривень за голову - за молодняк віком від 9 до 12 місяців;
  • 1000 гривень за голову - за молодняк віком від 12 до 15 місяців.

     Для отримання дотації за молодняк фізичні особи подають до міської ради оригінали та копії таких документів:

  • паспортів великої рогатої худоби і ветеринарних карток до таких паспортів, а в разі утримання 10 і більше голів молодняку - виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • паспорта фізичної особи;
  • довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  • ідентифікаційний код.

     Зазначені документи приймаються щомісяця до першого числа наступного місяця та до 1 грудня 2013 р. в порядку черговості їх надходження.

     Громадяни, що мають право на отримання вказаних дотацій з бюджету повинні звернутися до Долинської міської ради в кабінет №2. Консультації за телефоном 5-27-71.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання