вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Відбулась нарада.

     19 червня 2013 року о 10:00 годині в залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання районної комісії з питань захисту суспільної моралі.

     Розглядались такі питання:

  • Про тимчасове покладання обов'язків секретаря комісії з питань захисту суспільної моралі на Яковлєву Тетяну Михайлівну-директора музею історії Долинського району.
  • Про рекомендації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі щодо визначення ознак віднесення друкованої, аудіовізуальної, електронної та іншої продукції, а також переданих та отриманих по комунікаційних лініях повідомлень та матеріалів до продукції, що містить елементи насильства та жорстокості та рекомендації щодо визначення ознак віднесення друкованої, аудіовізуальної, електронної та іншої продукції, а також переданих та отриманих по комунікаційних лініях повідомлень та матеріалів до продукції, що містить елементи еротики.
  • Про організацію у бібліотеках району теметичних виставок, бесід, дискусій, годин спілкування, засідань клубів за інтересами, спрямованих на забезпечення захисту суспільної моралі.
  • Про проведення рейдів "Урок", "Шкільне подвір'я", акцій "Навчальні дні без куріння", "День культурного спілкування", "Допоможи товаришу подолати шкідливу звичку".

     По всіх розглянутих питаннях були прийняті відповідні рішення.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання