вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

22 червня – День скорботи

     22 червня 2013 року виповнюється 72 роки з дня початку Великої Вітчизняної війни – найтрагічнішої війни в історії цивілізації.

     Велика Вітчизняна війна з її героїзмом і трагізмом, поразками і перемогами – це наша історія, історія наших співвітчизників: синів і дочок матері – Вітчизни, українського народу, які стали жертвами гітлерівського фашизму.

     Пам'ять про жертви війни, пам'ять про ратний подвиг народу, пам'ять про минуле зобов'язує нас, щоб стояли Обеліски та Храми в честь воїнів, які поклали своє життя за волю і честь Батьківщини.

     Сьогодні поруч з нами живуть ветерани війни, їм пощастило залишитись живими, але ветеранські лави рідшають з кожним днем. Тому турбота про них, постійна увага про їх потреби і запити – святий обов'язок – справа честі держави і суспільства вцілому. Слава всім, хто дожив до сьогоднішнього дня, хто бореться в ім'я побудови і процвітання України.

     Святий обов'язок нашої пам'яті заповіт предків – передати майбутнім поколінням всю правду про війну, її переможців, боронити рідну землю, так рясно политу кров'ю її захисників.

     Схиляю голову перед подвигами наших батьків і дідів, тих, хто в кривавій боротьбі відстоювали честь і свободу України. Вічна пам'ять в роки великого лихоліття. Слава всім, хто дожив до сьогоднішнього дня, хто бореться і перемагає в ім'я України.

     Шановні долинчани, ветерани війни. Сьогодні ми схиляємо голови перед святою пам'яттю тих 72 років, полеглих, одночасно віддаючи шану живим учасникам тепер уже далекої війни, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу.

     22 червня навіки залишиться в нашій пам'яті як День Великої Скорботи...

Міський голова                                                      С. Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання