вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Проведено семінар «Доступне житло»

     10 липня 2013 року о 15 годині у залі засідань Долинської міської ради відбувся семінар «Доступне житло» щодо державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, за участю першого заступника міського голови Бабенко Л.В., начальника відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Половенко С.С., керуючої ТВБВ філії Кіровоградського обласного управління АТ «Ощадбанк» Улесько В.П.

     Суть даної програми полягає у здешевленні вартості іпотечних кредитів для громадян, які перебувають на квартирному обліку, шляхом відшкодування державою частини відсотків за банківськими кредитами, отриманими на будівництво чи придбання житла у новобудовах. Учасник програми має змогу отримати іпотечний кредит у банківській установі, при сплаті відсотків у розмірі 3 % річних, решту компенсуватиме держава. Строк кредитування до 15 років.

     Програма діє в Україні з травня 2012 року, її механізм регламентовано Порядком здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 25.04.2013 року № 343.

     На семінар були запрошені молоді сім’ї та одинокі молоді особи, віком до 35 років, які перебувають на черзі квартирного обліку громадян при виконавчому комітеті Долинської міської ради та ДП «Дирекція КГЗКОР», що потребують поліпшення житлових умов.

     У разі виникнення питань щодо умов кредитування та за додатковою інформацією звертатися до міської ради за тел. 5-31-61, до відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації за тел. 5-32-87, до ТВБВ філії Кіровоградського обласного управління АТ «Ощадбанк» за тел. 5-38-05.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання