вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

І РИБА КЛЮВАЛА, І ЮШКА ПАРУВАЛА

Це було під Долинською в минулу неділю, у професійний День рибалки

     Хай не все у цьому заході одразу й склалося, були свої певні організаційні прорахунки, але… Миколі Івановичу Азаренку, голові районної ради Українського товариства мисливців і рибалок треба тільки подякувати, що після багаторічної перерви взявся і відродив діяльність районної організації, дав можливість рибалкам, в першу чергу Долинської, спокійно, не остерігаючись орендарів водоймищ і всього того, що за цим стоїть, займатися улюбленим заняттям. Спортивною рибалкою ж, звичайно. А вже той факт, що Азаренко, який порівняно недавно приступив до виконання своїх обов’язків і взявся за членство в УТМР, приведення в порядок належного районній організації ставка за №2 під Долинською, не побоявся і згодився на проведення у нас обласного зльоту рибалок, свідчить, що мисливці і рибалки району отримали собі доброго керівника.

     За словами голови обласної ради Українського товариства мисливців і рибалок Миколи Головка, такі заходи обласна рада влаштовує кожного року в одному із районів. Цього разу вибір випав на Долинську. Позмагатися у спритності на водяному плесі, під волейбольною сіткою, силі (перетягування каната, гиря), вмінні слухатися господаря, виконувати його команди (це про виставку більш як семи десятків різних порід мисливських собак) приїхали мисливсько-рибальські команди з 10 районів – Новгородківського, Компаніївського, Олександрійського, Онуфріївського, Бобринецького та інших, міста Кіровограда.

     Після урочистого шикування команд гостей тепло вітали зі святом – зліт відбувся в неділю, коли відзначався професійний День рибалки, міський голова Сергій Зеленокорінний, заступник голови райдержадміністрації Ірина Бондаренко, голова обласної ради УТМР Микола Головко. Він вручив долинчанину Олександру Івановичу Чайці, почесному члену Українського товариства мисливців і рибалок з 1973 року, подяку і подарунок. Подяку за підтримку розвитку мисливства і рибальства у районі від обласної ради УТМР отримав депутат міської ради підприємець Микола Іванович Черкун.

     Замиготів волейбольний м’яч над сіткою, розпочалася виставка мисливських собак. Це – над ставком. Увагу глядачів привернула до себе і дев’ятирічна Чара з вісімдесят чотирма медалями на грудях, мисливська собака долинчанина Івана Миронова, учасниця чисельних виставок в Україні та Росії.

     А внизу, на водному плесі тривали останні приготування рибальських команд перед тим, як вкинути вудки у воду – п’ять хвилин до контрольного виміру дна, три хвилини до підкормки риби, хвилина до старту. І що характерно, тільки-но гачки з наживкою лягли на дно, як почалося справжнє й трепетне клювання. Тягнула поплавки на дно в основному плітка, але – який азарт, яке захоплення.

     Було урочисте підведення підсумків, були переможці (до речі, майже у всіх видах ними стали долинчани), запашна юшка, замішана на рибальських та мисливських спогадах і жартах (її майстерно приготував мисливець і рибалка Павло Кошин). Не це головне. Головне, що заявила про себе і Долинська районна рада Українського товариства мисливців і рибалок, яка на даний момент вже взяла під свій прихисток міських рибалок, надала їм змогу займатися улюбленим заняттям.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання