вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Обласний конкурс патріотичної пісні «Ми – люди миру»!

     «Дві великі зірки» - так називається пісня, котру днями мали змогу чути на обласній сцені. Вона принесла її виконавцям призове, друге місце.

     Це було у Кіровограді в минулу середу, де відбувався обласний конкурс патріотичної пісні «Ми – люди миру», присвячений 25-річчю виведення радянських військ з Афаганістану, котре невдовзі буде відзначатися. На конкурс з’їхалися 75 виконавців із 21 району, в тім числі і долинчани: воїн-інтернаціоналіст Володимир Герасименко, автор ряду пісень Володимир Яремчук та учениця Долинської гімназії Юлія Сапельнікова, котрі й представляли районну організацію Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). Конкурс був організований за сприяння обласної державної адміністрації та обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів).

     Наші виконавці виступили успішно, адже повернулися додому із другим місцем і запрошенням взяти участь у міжнародному фестивалі патріотичної пісні, який має відбутися у жовтні цього року місті Запоріжжі.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання