вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

У місті Долинська працює шкільний ярмарок.

     До початку навчального року залишається менше місяця. Діти та їхні батьки вже замислюються над тим, що необхідно придбати для школи.

     Традиційним місцем, де представлено найширший асортимент шкільної продукції – є шкільний ярмарок. Він проходить на вул. Леніна.

     Працює ярмарок з 12 по 30 серпня. Офіційний режим роботи ярмарку встановили із 8:00 до 14:00 години.

     Наш Ярмарок вже встиг прийняти чимало відвідувачів. Продавці стверджують, що більшість людей йде з ярмарки з покупкою, адже асортимент на ньому дуже великий.

     Цьогоріч у шкільному ярмарку забажали взяти участь майже 50 підприємців із Долинської.

     Для школи пропонують все необхідне, а саме зошити, альбоми, шкільні приладдя, одяг, сучасну шкільну та спортивну форми, сумки, портфелі, взуття осіннього, спортивного та літнього асортименту.

     Широкий асортимент канцтоварів забезпечують приватні підприємці Наталія Коломоєць, Юлія Данюк, Олег Салтан, Едуард Горєлий, Ганна Добровольська, та інші.

     Завчасно підготували і пропонують взуття та одяг для дітей постійні учасники ярмарок приватні підприємці міста: Наталія Валова, Віктор Вознюк, Олександр Артюхов, Інна Гонта, Віталій Ліферов Світлана Золотар, та інші.

     Приємно спостерігати, як задоволені дітки приміряють одяг до школи, зосереджено вибирають зошити, щоденники із своїми кумирами.

     Запрошуємо всіх бажаючих відвідати ярмарок «Шкільний базар» і ви не залишитесь без покупки.

     Організаційний комітет ярмарки щиро вдячний, приватним підприємцям міста учасникам ярмарки.

     Якщо у Вас шановні, є цікаві пропозиції чи зауваження по роботі ярмарки просимо телефонувати за тел. 5-10-97 і вони не залишаться без уваги.

Спеціаліст з питань організації торгівлі,побуту та захисту прав споживачів В. Ніколаєв

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання