вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні жителі та забудовники міста Долинська!

Шановні жителі та забудовники міста Долинська!

     Долинська міська рада та її виконавчий комітет роз’яснюють та інформують забудовників міста Долинська про обов’язковість виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», рішення Долинської міської ради від 14 липня 2011 року № 214 «Про затвердження порядку пайової участі (внеску) замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Долинська».

     Згідно статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (далі - Закону) - замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

     Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.

     Кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту сплачуються в повному обсязі до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію єдиним платежем або частинами за графіком, що визначається договором.

     До пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту не залучаються замовники у разі будівництва:

 1. об'єктів будь-якого призначення на замовлення державних органів або органів місцевого самоврядування за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;
 2. будівель навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту, медичного і оздоровчого призначення;
 3. будинків житлового фонду соціального призначення та доступного житла;
 4. індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків загальною площею до 300 квадратних метрів, господарських споруд, розташованих на відповідних земельних ділянках;
 5. об'єктів комплексної забудови територій, що здійснюється за результатами інвестиційних конкурсів або аукціонів;
 6. об'єктів будівництва за умови спорудження на цій земельній ділянці об'єктів соціальної інфраструктури;
 7. об'єктів, що споруджуються замість тих, що пошкоджені або зруйновані внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру;
 8. об'єктів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (357-2010-п), за рахунок коштів інвесторів;
 9. об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури, об’єктів енергетики, зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу);
 10. об’єктів у межах індустріальних парків на замовлення ініціаторів створення індустріальних парків, керуючих компаній індустріальних парків, учасників індустріальних парків.

     Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається протягом 10-ти робочих днів з дня реєстрації органом місцевого самоврядування звернення замовника про укладення договору про пайову участь та доданих до нього документів, що підтверджують вартість будівництва об'єкта, з техніко-економічними показниками.

     Величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування, відповідно встановленого міською радою розміру, а саме:

 • 10% від загальної вартості будівництва (реконструкції) об’єкту містобудування-для нежитлових будівель та споруд, визначених кошторисом, за виключенням технологічного обладнання та без урахування витрат з придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішньо та поза майданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій;
 • 4% від загальної вартості будівництва (реконструкції) об’єкта містобудування для житлових будинків визначених кошторисом, за виключенням технологічного обладнання та без урахування витрат з придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішньо та поза майданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій;
 • 5% від загальної вартості будівництва об’єктів (за виключенням технологічного обладнання) - для реконструкції квартир на території середньої та перефирійної частини міста.

     Згідно пункту 8 ст.37 Закону - Забудовник зобов'язаний протягом семи календарних днів з дня видачі дозволу на виконання будівельних робіт або з дня набуття права на виконання таких робіт письмово поінформувати виконавчий орган міської ради за місцезнаходженням об'єкта будівництва про початок виконання будівельних робіт.

     Згідно пункту 11 статті 39 Закону - Забудовник зобов'язаний протягом семи календарних днів з дня прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта письмово поінформувати про це місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування за місцезнаходженням об'єкта будівництва.

     Враховуючи вищевикладене, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», - Долинська міська рада та її виконавчий комітет звертаються до забудовників м. Долинська, яким рішенням виконавчого комітету було надано дозвіл на будівництво, з вимогою звернутися до міської ради та укласти договори на пайову участь у розвитку інфраструктури міста. В іншому випадку, буде розглядатися питання про скасування вказаних рішень та про притягнення порушників до встановленої законом цивільно-правової відповідальності.

Долинська міська рада та її виконавчий комітет.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання