вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні працівники залізничних підприємств, ветерани галузі!

     Долинська міська рада, її виконавчий комітет та я особисто адресуємо вам щирі й сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня залізничника, яке в Україні відзначається 4 листопада.

     Це свято стосується чи не кожного жителя міста, адже доля багатьох долинчан тісно пов’язана з працею на сталевих магістралях України.

     В усі часи працівників залізничного транспорту шанували і високо цінують як надзвичайно згуртовану, відповідальну, дисципліновану армію професіоналів, якій можна довірити виконання найскладніших завдань. Особливо підтвердили ви свої найкращі професійні якості, ініціативу та пошук протягом останніх років, коли доводилося пережити складні процеси реформування галузі, вдосконалювати матеріально-технічну базу та розширювати мережу ділових стосунків і співпраці з вітчизняними та зарубіжними партнерами.

      І сьогодні ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів. У колективах підприємств залізничного транспорту виросло і зараз працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій. Ми шануємо вашу працю, сподіваємося на ваше розуміння і підтримку економічних реформ, які мають сприяти перетворенню України в одну з провідних держав світу.

     У день професійного свята бажаю всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійної удачі, щастя, добра, любові у стосунках з рідними і, звичайно, вдячності від людей!

     Нехай на ваших життєвих дорогах завжди горить зелене світло, яке символізує рух вперед до нових перемог!

З повагою, міський голова Зеленокорінний Сергій Іванович

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання