вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні долинчани! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності та Свободи України!

Шановні долинчани!  

Прийміть щирі вітання  з нагоди Дня Соборності та  Свободи України!

    Протягом багатьох віків своєї історії український народ був сповнений прагненням жити у єдиній вільній державі, адже соборність і свобода – одні з найбільших цінностей кожної демократичної країни.

22 січня навічно вкарбувалося в історію України величним національним святом, яке нагадує нам про те, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Це свято говорить нам про те, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Зичу усім   здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашого міста, району, області, нашої України!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Нехай нам щастить у всіх справах, нехай відчуття єдності, як громади однієї країни , допомагає нам будувати свою державу, свою правду, свою волю, як заповідав Великий Кобзар!

Зі святом!

 

Міський голова                                                                 Зеленокорінний С.І.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання