вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

"Шаховий турнір"

12 січня 2014 року в приміщенні міської ради вже втретє традиційно розпочався кубковий шаховий турнір присвячений пам’яті першого директора КГЗКОР Елезова В.М. Започаткований він був, завдячуючи ветеранам КГЗКОРу на чолі з Дзюбою І.В., підтриманий адміністрацією КГЗКОР, міською і районною владою.

На відкритті були присутні міський голова Зеленокорінний С.І., Золотько Л.В. , ветеран органів місцевого самоврядування Боркута В.Т, ветеран спорту Заїка В.П. та інші любителі і учасники змагань з шахів.

  В своїх виступах Зеленокорінний С.І. привітав всіх присутніх з новорічними святами. Підкреслив, що змагання мають на меті одне з основних завдань пам’ятати свою історію і людей поважного віку, які в свій час багато зробили для розвитку нашого міста, району. Передавати правду про події, історію своїм дітям і внукам і дуже добре що в змаганнях приймають участь, як ветерани, дорослі так і діти – майбутнє нашої Долинщини і країни.

  В виступах Дзюби І.В., Золотька Л.В., Боркути В.Т., Заїки В.П. більш конкретно прозвучали спогади про Елезова В.М., його ділові якості, людяність, відповідальність і спортивні досягнення.

Розповіли про реалізацію під його безпосереднім керівництвом і за його ініціативи цілого ряду проектів, будівництво об’єктів.

Це були цікаві, пізнавальні розповіді про історію нашого міста.

В змаганнях по бажанню прийняли участь близько 30 учасників. Вони проходили 12, 18, 19 січня і завершуються 26 січня в приміщенні міської ради.

 В цей день відбудеться боротьба між чотирма шахістами, які вийшли в фінал змагань за перше місце, а також відбудеться змагання по швидких шахах між рештою учасників. Тож запрошуємо всіх 26 січня 2014 року о 10 годині на цікаві змагання з шахів – прийняти участь, або повболівати за учасників та привітати переможців.     

Міський голова                                                                         Зеленокорінний С.І.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання