вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

     Дорогі учні!

     Шановні вчителі та батьки!

     Від щирого серця вітаю всіх вас з Днем останнього дзвоника!

     Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Минуть роки, але ви пам'ятайте і цей дзвінок, і рідну школу, і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

     По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

     Дорогі випускники! Передзвін останнього дзвінка відкриває для вас нову сторінку вашого уже дорослого  життя. Від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід власними силами і здібностями. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України.  Щастя вам і удачі!

     Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю вам добре відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового на­вчального року.

Сьогоднні, ми особливо дякуємо педагогам! Адже, це саме вони  вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

 Зі святом!

З повагою, міський голова     С. Зеленокорінний 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання