вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Дорогі медичні працівники Долинщини!

   Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Долинської міської ради від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого свята – Дня медичного працівника. 

   Ця дата давно вийшла за рамки професійного свята, оскільки для людини немає більшої цінності, ніж її життя і здоров’я. Представники вашої професії завжди користувалися особливою повагою і шаною за те, що присвятили себе гуманній і благородній справі – медицині, порятунку життя та здоров'я людей. Щоденна турбота про здоров’я наших жителів, попередження захворювання, повернення хворих до повноцінного життя - все це придає особливий статус медичним працівникам, людям високого громадського обов’язку.

   Ви завжди готові прийти на допомогу незнайомій вам людині, виявляючи самопожертву і відданість обраній справі.

   Я висловлюю слова глибокої шани та подяки лікарям, фельдшерам, медичним сестрам,  ветеранам медичної служби, усім працівникам медичної сфери за вашу щоденну виснажливу працю, за глибокі знання і досвід, за ваші золоті руки, якими ви даруєте радість одужання. Дякую за ваші добрі серця, за вірність клятві Гіппократа.

   Бажаю Вам та Вашим близьким доброго здоров’я, щастя, достатку, успіхів у нелегкій благородній справі – збереження і зміцнення здоров’я людей!

   Низький уклін Вам, шановні медики, і глибока вдячність від усієї долинської громади!

З повагою, міський голова          С.  Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання