вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Інформація Долинської міської ради Кіровоградської області про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель

           1. Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка пропонується для продажу права оренди на земельних торгах.

            2. Дані про земельну ділянку:

Місце розташування: м. Долинська, вул. Войкова (біля ТОВ «Долинський комбікормовий завод»), орієнтовна площа – 0,2124 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

            3. Умови конкурсу:

            Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою» або «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

            У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

            Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

            Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

            У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

            4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурсних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967  (далі – Порядок);

            - копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

            - згода на обробку персональних даних (для претендента - фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;

            - копії установчих документів претендентів та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

            - копії ліцензії та витягу з державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників про включення інженера-землевпорядника до державного реєстру (п.2 розділу 2 Закону України від 02.10.2012 № 5394);

            - копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки (для претендентів на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель);

            - проект завдання на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації  із землеустрою або оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

            5. Строк подання конкурсної документації: до 03 червня 2014 року (включно).

            6.Поштова адреса, за якою подаються документи: Кіровоградська область, місто Долинська, вулиця Леніна, 50, кабінет 5, Долинська міська рада.

            7. Інформація про проведення конкурсу: Конкурс відбудеться 10 червня 2014 року об 14-00 год. в приміщенні Долинської міської ради за адресою: Кіровоградська область, місто Долинська, вулиця Леніна, 50, сесійна зала.

            8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Кіровоградська область, місто Долинська, вулиця Леніна, 50, кабінет 5.Телефон для довідок: (05234) 5-28-81.

 

 

Результат:

            Згідно протоколів № 2  та № 3  від 10.06.2014 року, затверджених розпорядженням міського голови № 45 та № 46 від 11 червня 2014 року, засідання комісії про проведення конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки  земель на земельну ділянку, яка пропонується для продажу права оренди на земельних торгах, орієнтовною площею 0,2124 га. За адресо : м. Долинська, вул. Войкова (біля ТОВ «Долинський комбікормовий завод»), для розміщення та експлуатації основних, підсобних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості визначено:

 - по закупівлі послуг з виконання робіт із виготовлення та затвердження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки - переможцем визначено  ТОВ  «Інститут Дослідження проблем оточуючого середовища України» (вул. 40-річчя Перемоги, 82а, м. Кіровоград);

- конкурс з відбору виконавців робіт з оцінки земель (виготовлення технічної документації по нормативній грошовій оцінці) не відбувся у зв'язку з наявністю лише одного претендента.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання