вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

22 червня в Україні - День скорботи.

   Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника.

   День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Сьогодні навіть важко уявити масштаб випробувань, болю і горя, що випали на долю минулих поколінь. Ось чому в День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто впав на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, тих хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.

  Ніхто не має права забути, що трагедія 41-го поклала початок переможному Травню 45-го.

  Тож низький уклін захисникам рідної землі у День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Виявивши нечуваний героїзм та єднання у жорстоких боях, у гіркоті нищівних поразок і славі звитяг, українці здобули мир та омріяну єдність у межах однієї держави, яка ще мала пройти свій тернистий шлях до незалежності. Наш святий обов'язок - оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої перемоги.

 Віддаймо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

 Слава їм, вічна і світла пам'ять!

   На передодні Дня скорботи 20 червня о 10 годині ранку  в меморіального парку Слави відбувся мітинг присвячений Дню скорботи та вшанування жертв війни.

   В заході взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни 19941-1945рр. представники районної і міської влади, керівники підприємств, організацій, установ, громадськість міста.

   Перед учасниками мітингу виступив голова районної ради організації ветеранів України М. Почапський.

   Всі присутні вшанували хвилиною скорботного мовчання пам’ять співвітчизників, які загинули під час Великої Вітчизняної війни та померли від ран у мирний час і поклали квіти до обеліску Слави, Стели пам’яті, Алеї Героїв.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання