вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Мити авто біля водоймищ – заборонено!

З першими літніми днями все більше автовласників миють своїх залізних коней у заборонених місцях. Щоб помити машину, треба їхати на спеціально обладнану для цього автомийку. Машина — це засіб пересування, який рухається за допомогою двигуна внутрішнього згорання. Його агрегати наповнені паливно-мастильними матеріалами. Якщо ці нафтопродукти потрапляють з ґрунту зі зливовими чи паводковими водами під час дощу в  ставок, вони на воді утворюють плівку, через яку не проходить повітря. Через це всі живі істоти, які проживають у ставку, не можуть дихати.

 Тому, нагадуємо про рішення виконавчого комітету Долинської міської ради №97 «Про попередження нещасних випадків на воді» від 18 червня 2014 року, яке тиждень тому набуло чинності. Згідно данного рішення мити машини можна лише на спеціально обладнаних автомийках чи у власному гаражі. Миття  біля водойм – категорично заборонено. Розмір штрафу залежатиме від завданих збитків.

Якщо машину митимуть у зеленій зоні, порушник відшкодує вартість її відновлення. Суми перевищуватимуть сотні гривень, якщо бруд змиватимуть у природну водойму.

Шановні долинчани, перед тим, як для вас виникне питання де помити свій автомобіль, подумайте, що ви лишаєте після себе іншим людям, прийдешнім поколінням. Як вони з цим дальше будуть жити!

 

Спеціаліст з питань громадського порядку виконавчого комітету Долинської міської ради     Г.Барановський

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання