вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні долинчани!

           Високий температурний режим та велика кількість опадів сприяли активному росту та розвитку усіх рослин, в тому числі і карантинних.

            Як наслідок  в  місті поширились  амброзія полинолиста та повитиця польова.

            Основними заходами боротьби з амброзією є хімічний (обробка гербіцидами) та механічний (часте скошування). Але найефективнішим є виривання рослин з корінням до початку цвітіння.

             Для ліквідації повитиці польової – проводиться знищення уражених рослин з захватом півтораметрової гарантованої зони навколо вогнища цвітіння бур’яну шляхом скошування та обробки гербіцидами. Скошену масу знищувати.

            Разом з тим, з метою попередження отруєння людей, тварин, пошкодження та знищення посівів сільськогосподарських та декоративних  рослин, городини, під час проведення заходів по захисту рослин від шкідливих організмів необхідно дотримуватись вимог Законів України «Про захист рослин», «Про пестициди та агрохімікати» та Державних санітарних правил.

            З метою  недопущення погіршення фітосанітарного стану звертаємося до всіх небайдужих мешканців  міста з проханням проводити ліквідацію карантинних бур’янів біля своїх осель, на городах та дачах.

 

Виконавчий комітет Долинської міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання