вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Спалюєш сміття ?! Отримай штраф у 1700 грн.

        На  дворі панує тепла суха погода і жителі міста активно розпочали впорядкувати городи та дачні ділянки, намагаючись позбутися сухої трави. І це вони роблять найменш трудомістким способом – спалюванням.    

        В наслідок виникає небезпека виникнення пожеж та порушення екологічного стану навколишнього середовища. Залишене без нагляду вогнище, при наявності вітру в лічені хвилини може стати господарем в вашій оселі. Якщо спалювати суху траву в місцях де проходять лінії електропередач, дим і вогонь здатні спричинити замикання ліній, що може призвести до руйнівних наслідків для міста та промислових об’єктів, в деяких випадках до травмування та загибелі людей. Очищення вогнем городів та дачних ділянок зазвичай занадто дорого обходиться і тим, хто запалив сірника, і тим, хто гасить полум’я. Тому з метою недопущення спалювання  сухої трави на території міста, міським головою Зеленокорінним С.І.  затверджено графік проведення спільних рейдів спеціалістами міської ради, працівниками житлово-комунального господарства, екологічної служби  та міліції як в приватному секторі міста, так і в садово – городніх товариствах.

        Міська рада вкотре нагадує та попереджає , що згідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та розділу IV «Правил благоустрою та утримання територій у місті  Долинська», затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 20 червня 2011 року № 182, спалювати    сміття, опале листя та інші відходи на вулицях, в подвір’ях, урнах, складати їх для тривалого зберігання категорично - заборонено .

        За невиконання  даних правил передбачено штраф  на громадян від 340 до 1340 грн., на підприємців і посадових осіб від 850 до 1700 грн.

Виконавчий комітет Долинської міської ради.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання