вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Благоустрій кладовищ.

            Про рівень культури країни, нації чи навіть окремо взятого міста завжди судять з огляду на стан місцевих кладовищ. Українці, котрі бували в Західній Європі, США, не приховують свого здивування: за кордоном кладовища значно чистіші, ніж в Україні парки та сквери.

            Шанувати померлих, які були нам дорогими за життя – це не лише пригощати знайомих та сусідів цукерками і печивом у пам’ятні дати… Значно важливіше не забувати дорогу до місця останнього спочинку своїх рідних та близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби, порослі бур’яном, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований.

            Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність. Нині ми маємо дбати про місце їх спочинку.

            Напередодні  травневих поминальних свят  комунальним підприємством міської ради «Координаційний центр по обслуговуванню населення» проведено  великі обсяги робіт по благоустрою міських кладовищ та прилеглих до них територій, вивезено десятки тон сміття. Враховуючи сприятливі погодні умови, значні опади, бур’яни та поросль кущів і дерев швидко відновлюються і самотужки комунальники та працівники кладовищ не встигають їх знешкоджувати. Ми звертаємося сьогодні до всіх жителів міста  з проханням прибрати на могилах своїх рідних та близьких і цим ще раз вшанувати їх пам’ять.

 Виконавчий комітет міської ради.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання