вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Долинська» у 2014 році.

              

    У відповідності до Положення про  звання «Почесний громадянин міста Долинська», затвердженого рішенням міської ради № 490 від 21 серпня 2012 року, та з метою відзначення окремих громадян за заслуги перед містом, комісією  при міській раді по визначенню кандидатур на присвоєння  даного звання були розглянуті  та узагальнені  матеріали з пропозиціями, які надійшли  у цьому році від підприємств, організацій та установ міста. За результатами роботи комісії було визначено єдиного кандидата на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Долинська» - Боркуту Василя Тимофійовича. Його кандидатуру було підтримано  виконавчим комітетом міської ради та районною організацією ветеранів України.

    Розглянувши протокол засідання комісії, XXXVI сесія Долинської міської ради VI скликання своїм рішенням № 1118 від 08 серпня 2014 року «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Долинська» визначила: за значні досягнення у виробничій та громадській діяльності, значний вклад в соціально – економічний розвиток міста присвоїти звання «Почесний громадянин міста Долинська»  - Боркуті Василю Тимофійовичу (посмертно).

     Диплом, Посвідчення, нагрудний знак «Почесний громадянин міста Долинська» та грошову винагороду буде вручено вдові – Боркуті Любов Володимирівні 22 серпня 2014 року на урочистих заходах, присвячених Дню Державного Прапора України.

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання