вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні долинчани та гості міста!

           Щиро вітаю вас з Днем міста  та державним святом - Днем незалежності України.

           Ці свята об'єднують усіх, кому дорогі місто Долинська і наша Україна. В цей день кожен  з нас відчуває себе частинкою великої родини.

            Святкуючи День  незалежності України, ми долинчани, святкуємо і День міста Долинська.   Адже, саме в ці серпневі дні 70 років тому селище Шевченкове було перейменовано у селище Долинська, яке   у 1957 році отримало статус міста.

            Найбільше багатство міста – це його жителі: щирі та працьовиті.  Всі здобутки і позитивні зміни у Долинській  відбуваються завдяки вашій щоденній напруженій праці. Я вдячний вам за все те добре, що ви зробили і робите для рідного міста. У свою чергу, і міська влада наполегливо  спрямовує зусилля на те, щоб життя у нашому місті ставало комфортнішим і сучаснішим. Мені дуже хочеться, щоб ми з вами зберігали порозуміння, взаємну повагу і підтримку для подальшого розвитку Долинської.    

            Від усієї душі хочу побажати  вам, дорогі долинчани, міцного здоров’я, достатку і злагоди у ваших оселях, мудрості і натхнення у справах. Нехай ці свята духмяним серпневим запахом українського хліба принесуть у дім кожного жителя  щастя і добро, мир та любов.  Щасливої вам долі у рідному місті і в рідній країні.

           Хай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

           З повагою, міський голова                                                                      С. Зеленокорінний

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання