вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Свято Незалежності у нашому місті.

          24 серпня 2014 року в місті проходили заходи з нагоди Дня Незалежності України.

         Заходи розпочалися проведенням служби в Свято-Успенській церкві в ім’я миру та процвітання України, яку провів Благочинний Долинського округу, настоятель релігійної громади Успенської Парафії Олександрійської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Віктор Місяйло.

       Потім всі учасники урочистою ходою у вишиванках, святково одягнені, з українськими національними елементами, прапорцями, кульками та квітами пройшли від площі біля магазину «Барва», до майданчика перед будинком № 76 по вул. Новій.

 

     Ця хода  продемонструвала Україні і світу в цілому, що Долинська – це місто патріотів. Ми висловити свою єдність, любов до батьківщини, повагу до її державних символів та прагнення миру.

     На  площі  мікрорайону  був проведений святковий концерт художніх колективів району та міста.

        З вітальним словом до присутніх, жителів та гостей міста звернулись голова Долинської районної державної адміністрації О.Ромащенко, голова Долинської районної ради Г. Данилюк та  міський голова С.Зеленокорінний вони відмітили, що наша держава за роки незалежності переживала різні часи: щасливі  і сумні,часи занепаду та злету, але зараз найскладніший період у долі України. Її  сини -  наші батьки, брати і діти відвойовують дорогою ціною мир та цілісність України. Тож треба зараз керуватись головними принципами демократичного суспільства і разом плідно працювати на благо нашої Батьківщини, в ім’я майбутнього наших дітей.

         Прикрасою свята, як завжди, були  дитячий зразковий хореографічний колектив «Веселка», керівник Г.Жир, народний фольклорно-обрядовий колектив «Калина», керівник Ю.Давидовська,  аматорські художні колективи  сільських рад району, та солісти районного Будинку культури.

         Виконавчий комітет Долинської міської ради висловлює подяку всім організаторам та учасникам  заходів.

        Виконавчий комітет Долинської міської ради висловлює подяку всім організаторам та учасникам  заходів.

         Висловлюємо окрему подяку керівнику та працівникам комунального підприємства «Координаційний центр по обслуговуванню населення» за святкове вбрання міста та  благоустрій  його території.

        Бажаємо  всім миру та злагоди!

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання