вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні долинчани!

          Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим Святом першого дзвоника – Днем Знань!

        Перше вересня - це свято всенародне. Свято вчителів і вихователів, свято батьків, дідусів і бабусь, які разом зі своїми дітьми та онуками знову прийшли до школи.

         Особливим і дуже важливим у житті 1 вересня є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливий він і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях у майбутньому дорослому житті.

         Дорогі учні! У школі перед Вами відкриваються тисячі доріг у Країну Знань і вічних істин Справедливості та Добра. Нехай збудуться всі Ваші мрії та сподівання Ваших батьків, які бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими.

            Бажаю усім учням, учителям, вихователям - цілеспрямованості і наполегливості в оволодінні знаннями,  терпіння і натхнення, здоров’я, миру, злагоди і оптимізму. Ніколи не пускайте в своє серце зневіру і байдужість, ставте високі цілі і досягайте їх.

         Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій до кожної школи, кожного дошкільного, позашкільного навчального закладу, до кожної родини. Любіть свою школу, своє  рідне місто і  наш з вами спільний дім -Україну!          

         Успіхів вам у новому навчальному році!

 

           З повагою, міський голова        C . Зеленокорінний 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання