вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Свято першого дзвоника в школах міста.

         Знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного  дзвоника. Знову вулиці розквітають від дитячого щебету,  юнацьких посмішок та чарівної  хуртовини осінніх айстр та чорнобривців. Це наше місто, наш край, наша держава  зустрічають День знань.

         Традиційно першого вересня вранці усі школи міста відкрили двері своїм учням. У цей сонячний день, поріг школи вперше переступили першокласники, які ступають на незвіданий шлях пізнання та навчання,  перший дзвоник покликав їх  на перший урок, і перша вчителька повела до першого класу, де вони вперше сядуть за парти і відкриють першу книжку «Буквар».

         Школярів, учителів та батьків навчально-виховного комплексу гімназіі ЗОШ І-ІІІ ст.. №3 привітали з Днем знань та початком нового навчального року  голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Олександр  Петік, голова Долинської районної державної адміністрації О.Ромащенко, міський голова С.Зеленокорінний. 

         Урочисті лінійки в інших школах міста відвідали представники виконавчого комітету, депутати міської та районної рад.

         Представники влади побажали педагогічним та учнівським колективам гарного навчального року, міцного здоров'я, впевненості у своїх силах, наполегливості в навчанні, миру та злагоди в Україні.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання