вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Початок нового навчального року в садочках міста.

           Першого вересня 2014 року в Дошкільних  навчальних закладах міста відбулися заходи приурочені початку нового навчального року та  Дню знань під гаслом: «Україна – єдина країна»

          - Вихователі середніх вікових груп ДНЗ  №3 «Колобок» (Залива О.В., Саханенко Т.В., Грищенко І.В.) ознайомили дітей з державними та національними символами, з історією України. Заняття були пронизані духом патріотизму та гордості за історичне минуле.

         - Вихователі старшої групи (Оникієнко О.Ф., Бойко О.О.) організували з дошкільниками екскурсію до ЗОШ №2 ім.Макаренка для участі в урочистому святі Першого дзвоника 1-го вересня вся Україна відзначає День Знань. В цей день в навчальних закладах починаються уроки, заняття, на яких діти пізнають багато нового, незвіданого, цікавого.

           Вихователі старших дошкільних групах закладів №4 «Казка» , №5 «Ружечка», №2 «Івушка» розповідали дітям, яка гарна наша Батьківщина – квітуча, з широкими ланами, голубими озерами та річками, зеленими лісами, що на нашій землі живуть гарні, роботящі, талановиті люди – українці. Діти розглядали витвори мистецтва – вишиванки, вишиті рушники, національний посуд.

          Кожен момент занять був пронизаний вихованням поваги до людини-трудівника, захисника своєї батьківщини, гідного громадянина. Діти знають назву міста, в якому проживають, його вулиці, визначні місця, столицю нашої Батьківщини. Дітей ознайомили із державною символікою України: прапор, герб, гімн. Вихованці дитячих садочків читали вірші про Україну, співали українські пісні та гралися в українські народні ігри.

                    

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання