вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Програма економічного і соціального розвитку міста у реальних втіленнях.

      Не зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію у державі, обмежене фінансування  міського бюджету, депутатським корпусом  та виконкомом міської ради вдалося реалізувати декілька найактуальніших проблем міста, передбачених  Програмою економічного  та соціального  розвитку на 2014 рік, а саме:

  -  Проведено повну реконструкцію системи теплопостачання дитячого садочка № 3 «Колобок» із заміною зношених труб та регістрів, встановленням більш економічних обігрівальних приладів, що забезпечить в зимовий період утримання в дитячому закладі нормального теплового режиму. На виконання цих робіт на початку року передбачалося виділити 350000 грн., але в зв’язку із значним подорожчанням матеріалів,  прийнято рішення тридцять сьомої сесії міської ради № 1137  від  03 жовтня 2014 року про збільшення фінансування, що дало змогу завершити  вказані роботи до початку опалювального періоду. Одночасно в дитячому навчальному закладі перевірено та усунено місця можливих протягів, утеплено вікна та двері.

      -   Враховуючи чисельні звернення мешканців міста, виконкомом міської ради вирішено питання освітлення пров. Транспортного від залізничного переїзду до вул. Щорса. Встановлено 21 нових опор із освітлювальними ліхтарями, що значно підвищить безпеку пересування по цьому магістральному напрямку.

    -    Проведено роботи по підготовці до осінньо-зимового періоду покрівель багатоповерхових будинків. Капітально відремонтовано покрівлі на будинках №№ 96, 108 та 54  по вул. Новій, розпочато капітальний ремонт покрівлі будинку № 70. КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення» власними силами виконало роботи по поточному ремонту (одношарове покриття всієї площі покрівлі) на будинках №№ 66, 52 по вулиці Нова, частковий поточний ремонт покрівель на будинках  №№ 64 та 84 по вулиці Нова, № 5 по вулиці Щорса, та № 48 по вулиці Леніна. Ці роботи повинні усунути протікання покрівель в період дощів та розтавання снігу.

    -   З метою упередження можливих поривів, розпочато роботи по заміні частини водогону низького тиску довжиною 320 м.п. труби діаметром 100 мм по вул. Інтернаціональній, що сприятиме сталому водопостачанню в осінньо-зимовий період.

    -   Виконкомом міської ради разом з адміністраціями та батьківськими колективами дитячих садочків «Ружечка» та «Казка» підготовлено та направлено в Український фонд соціальних інвестицій  необхідні пакети документів для участі у конкурсі по відбору інвестиційних проектів  розвитку територіальних громад. Запропоновані проекти передбачають завершення реконструкції покрівлі  дитячого садочку «Ружечка»   та заміну вікон на енергозберігаючі та капітальний ремонт внутрішньобудинкових каналізаційних мереж  в дитячому садочку «Казка». Орієнтовна попередня вартість вказаних проектів становить відповідно 850,0 та 950,0 тис грн.

        Робота по виконанню Програми  продовжується.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання