вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Ще раз про заборону спалювання опалого листя та іншої сухої рослинності

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ МІСТА ДОЛИНСЬКА

         Виконавчий комітет Долинської міської ради наполегливо попереджає мешканців приватного житлового сектору про заборону спалювання опалого листя та іншої сухої рослинності.

          Кожен із нас відповідальний за екологію нашого міста. Шкода від спалювання листя й сухої трави величезна та дуже небезпечна.

         Спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, а саме: статті 50 Конституції України, статей 9 та 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статті 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», пунктів 3.6.14., 3.7.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, пунктів 3.6., 6.4.2. Правила утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України «Про благоустрій в населених пунктах». Дії, що є порушенням зазначених норм законодавства тягнуть відповідальність відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення  у вигляді накладання штрафу на громадян від 340 до 1340 грн., на підприємців і посадових осіб від 850 до 1700 грн.

         Щодо питання "А куди ж подіти опале листя?" Повідомляємо  Комунальне підприємство «Координаційний центр по обслуговуванню населення» безкоштовно буде вивозити залишки рослинності відповідно графіку:

         22  жовтня (середа) вулиці:  від вул. Нової до вул. Радянської (вул. Комсомольська, Калініна, І. Франка, Перемоги, Гоголя, Куйбишева, Сичова, 8-го березня, 40 р. Жовтня, Жовтнева, Чкалова, Щорса, провулки Колгоспний, Жовтневий, Радянський).

         23 жовтня (четвер) вулиці: від вул. Радянської до вул. Лазарєва та мікрорайон Волохіно (вул. Тесленка, Кірова, Шевченка, Лазарєва, Ульянова, Дзержинського, Гагаріна, Декабристів, Петровського, Бойка, Горького, Кошового, Попова, Заводська, Зелена, провулки Знам'янський, Кошового, Леніна, Горького, Полтавський).

         24 жовтня (п’ятниця) Західна частина міста: від вул. Войкова до вул. Чапаєва (Макаренка, Вишневецького, К. Маркса, Мічуріна, Пушкіна, Матросова, Котовського, Островського, Пролетарська, Ватутіна, Корольова, Ворошилова, Будьонного, провулки Островського, Матросова, Войкова, Транспортний, Залізничний, Пролетарський, Мічуріна, Вокзальний, Пархоменка, Енгельса, К.Маркса, Котовського).

         Прохання:

         Для того щоб працівники КП «Центр» мали змогу вивести листя прохання винести його з двору ближче до дороги. Звертаємо вашу увагу: тільки листя та рослинні залишки, без побутового сміття.

         Для отримання більш детальної інформації прохання телефонувати в диспетчерську КП «Центр» за телефоном 5-22-56 або 066-94-20-012.

      Виконавчий комітет міської ради


Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання