вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Вибір за споживачем!

     Ви всі, мабуть, пам’ятаєте, що у липні минулого року, в зв’язку із відмовою ДП «Дирекція КГЗКОР» від надання послуги з кабельного телебачення сесією міської ради було прийнято рішення про збереження мережі, створеної  у «старій» частині міста.

     З цією метою були проведені переговори з керівництвом комбінату і студія кабельного телебачення разом із розподільчою мережею передана в оренду та обслуговування КП «Координаційний центр по обслуговуванню населення». Керівництво КП «Центр» спільно з виконком міської ради у короткий термін провели роботу по отриманню необхідних ліцензій та дозволів для здійснення такого виду  діяльності.

     Прийняті в оренду від ДП «Дирекція КГЗКОР» мережі та обладнання студії потребували  модернізації, капітального ремонту та  часткової заміни.

     Бюджетом міста на 2014 рік передбачалося виділення близько  80,0 тис. грн. на придбання нового обладнання для студії та матеріалів для утримання та відновлення існуючої мережі.  Однак, в зв’язку з обмеженим фінансуванням з єдиного казначейського рахунку, ці кошти міського бюджету профінансовані не були. Це призвело до того, що  підприємство не в змозі було своєчасно придбавати матеріали та обладнання для  модернізації та утримання дільниці, в зв’язку з чим погіршилась якість послуги, особливо під час несприятливих погодних умов, що викликало значну кількість звернень та скарг громадян. Останнім часом багато абонентів припинили договірні стосунки з КП «Центр». Їх кількість з початку року зменшилась з 2,5 тис. осіб до 1,5 тис., що також вплинуло на фінансовий стан підприємства.

     Дільниця кабельного телебачення комунального підприємства не завжди може конкурувати, саме в якості надання послуги з трансляції каналів  телебачення, з сучасними приватними структурами. Адже  основними видами діяльності підприємства є надання комунальних послуг та забезпечення  прибирання і благоустрою міста.   

    Одночасно, в місто увійшла потужна організація з надання телекомунікаційних послуг, яка створила розгалужену схему скловолоконої мережі в приватному секторі та на мікрорайонах багатоповерхівок, за допомогою якої розповсюдило передачу кабельного Інтернету та кабельного телебачення. Якість транслювання передач значно покращилась, майже до п’ятдесяти збільшилась кількість каналів, що транслюються .

     На даний час мешканці міста мають можливість отримати якісні телекомукаційні послуги за ціною, що не перевищує діючу на сьогоднішній день у комунальному підприємстві, пояснюємо, що споживачі самі мають можливість вибрати надавача послуги.  

 

                                                                                                                      Виконавчий комітет міської ради

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання