вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні мешканці міста !

Звертаюся до вас з приводу ситуації, яка склалася на сьогоднішній день у нашому місті. Всі ви напевно чули та бачили в ЗМІ про те, що відбулося у міській раді стосовно автономного опалення.

Не вдаючись в подробиці скажу, що було прийняте рішення виконавчим комітетом Долинської міської ради про узаконення дій жителів, які самовільно відключилися від центрального опалення і розірвання договору на теплопостачання жителів з ТОВ «ДОМ». Як і в яких умовах приймалося дане рішення Ви всі добре знаєте. В той же час я, як міський голова, зобов’язаний виконувати рішення, прийняте виконавчим комітетом, хоча і маю свою думку у його законності і правильності.

Викладаючи цю інформацію хотів в першу чергу подякувати та попросити вибачення у тієї частини населення міста, яка добросовісно в межах закону підтримувала міську раду у питаннях забезпечення життєдіяльності міста та наданні комунальних послуг.

Вважаю, що з процесами життєдіяльності міста міська влада справлялася на гідному рівні. Вчасно подаються послуги водопостачання та водовідведення, утримання прибудинкової території, вивіз сміття, робота ліфтів, послуги з центрального опалення.  Хоча звісно були і є певні проблеми, аварії, майже надзвичайні ситуації, які долалися. Є такі проблеми які міська влада без допомоги держави не в змозі подолати: це питання водопостачання та водовідведення, придбання ліфтів, що вийшли з ладу і т.і. Прикладом такої співпраці міської ради та держави є будівництво нових котелень на мікрорайонах міста і відхід від опалення КГЗКОРу. Це дало змогу знизити тариф на опалення, адже нові котельні в порівнянні з КГЗКОРом споживають на 20% менше газу. За період діяльності ТОВ «ДОМ», яке обслуговує котельні і надає послуги з центрального опалення, за допомогою прийнятих рішень міської ради було зменшено у середньому плату на тепло на 128 грн. за 1 кв. м. або на двох кімнатну квартиру майже    6 тис. грн за рахунок наданої різниці в тарифах для населення.  Я офіційно заявляю, що тарифи на послуги ЦО є не вищими середніх по країні і хто розповсюджує інформацію про те, що у нашому місті тарифи найвищі в країні вводить людей в оману.

Я вважав, що ситуація з опаленням в місті була вирішена, але враховуючи революційний настрій серед однієї частини населення, мовчазну підтримку більшості населення міста констатуємо факт початку переходу мікрорайонів міста на індивідуальне опалення, що ставить  під велику загрозу повне припинення водопостачання та водовідведення,  теплопостачання і навіть електропостачання на мікрорайонах міста – про це попереджають всі служби та спеціалісти районних обласних організацій, що забезпечують місто енергоносіями та мають відповідну кваліфікацію. Теоретично (не враховуючи чинне законодавство) перехід на індивідуальне опалення можливий, але потребує десятків мільйонів коштів на переобладнання мереж електро- та газопостачання та утеплення підвалів і мереж водопостачання та водовідведення. На разі таких коштів ні в державі ні в місті немає. Самовільне та хаотичне переобладнання мереж може призвести до наслідків, які не насняться в страшному сні.

Хотілося обговорити з мешканцями міста питання найближчого майбутнього. Пройшли вибори Президента та Верховної Ради України, на черзі місцеві вибори, які скоріше всього за наявною інформацією пройдуть в березні 2015 року. Буде обрана нова міська рада, новий мер – я балотуватися не буду, пора давати дорогу молодим керівникам. Опалювальний сезон, що розпочався, є за моїми прогнозами, одним із найважчих за всі роки, що роблю на посаді, враховуючи останні події він буде взагалі непередбачуваний. В мене велике прохання до всіх жителів міста, які користуються центральним опаленням, розуміють ситуацію, мають здоровий глузд не здійснювати перехід на індивідуальне опалення до закінчення опалювального сезону 2014-2015 років. Тільки разом ми в змозі забезпечити місто теплом, водою та електроенергію.

Міська рада, виконавчий комітет, я особисто докладемо всіх зусиль для виконання тих обов’язків і завдань які були покладені на нас виборцями – мешканцями міста.

 

Долинський міський голова

Зеленокорінний С.І.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання