вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи

        21 листопада вся Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це день, коли громадянин України відчуває себе особистістю, а також гордість і пошану до своєї Батьківщини та самого себе.

         Це нове свято увів своїм Указом до календаря Президент України Петро Порошенко  13 листопада 2014 року з метою «утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в України початку ХХІ століття, а також відання шани патріотизму й мужності громадян, як восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини  громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору..».

         Ми всі стали більш патріотично налаштованими. На мільйонах вікон будинків і квартир тепер українські прапори, національною символікою прикрашають автомобілі, одяг, фасади. Тисячі мостів, парканів тепер майорять жовто-синім.

         Але нам ще необхідний час, щоб цей день став справжнім святом у кожному куточку України. Я глибоко переконаний, що цей день потрібно сприймати не як перемогу якоїсь політичної сили, а як загальну перемогу демократії і свободи.

         Хочу побажати кожному долинчану та громадянинові України зберегти в собі те відчуття власної гідності, яке вони здобули.

         Добра, здоров’я та миру вам, шановні земляки!

 

З повагою, міський голова                    С. Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання