вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Споживачам на замітку

      З метою забезпечення належного захисту прав споживачів  при купівлі вагового товару, на запрошення  виконкому  міської  ради,  у місті  20 і 21 листопада 2014 року  працювали  спеціалісти Кіровоградського  державного підприємства «Кіровоградстандартметрологія». Спеціалісти- метрологи вже на протязі десяти років тісно співпрацюють з міською радою.

         Робота по повірці ваговимірювального обладнання   проведена  у всіх магазинах та  торговельних павільйонах,  які  здійснюють торгівлю  продовольчими товарами.

       Спеціалістами центру проведено  повірку, та  здійснено   клеймування  52    вагів з яких 37– електронні та 15 циферблатні. Крім цього, повірено та клеймовано 16 гир.   Власники мережі продовольчих магазинів міста   з кожним роком все більше  заміняють  ваговимірювальне обладнання з механічного на електронне. Зважування на  них дає можливість споживачу  одночасно спостерігати за вагою та  вартістю  товару, що унеможливлює обважування  покупця та підвищує рівень культури обслуговування. 

       Запрошую всіх споживачів, у кого є питання щодо порушення їх  прав, скористатись   сайтом міської ради    або  телефонуйте  за  № 5-10-97  і  вони не залишаться без уваги.

     

Спеціаліст з питань організації торгівлі,

побуту і захисту прав споживачів

міськвиконкому                                                                                     В.Ніколаєв                                 

 

 

 

                        

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання