вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Турнір з шахів

    18 січня 2015 року в міській раді завершено відкритий турнір з шахів на Перехідний Кубок першого директора державного підприємства «Дирекція КГЗКОР» Єлєзова Василя Михайловича.

    В цьому році був змінений регламент проведення змагань.

    В перший день 4 січня 2015 року були проведені змагання з бліц турніру в якому прийняли участь 18 шахістів по круговій системі, тож кожний зіграв 17 партій.

    Переможцем став В’ячеслав Дундуков, друге місце зайняв Олег Чижиков і третє Валентин Толов.

    У відповідності до зайнятих місць змагань бліц турніру було сформовано список для жеребкування на проведення основних змагань по швейцарській системі в сім турів.

    Змагання проходили два дні, 17 і 18 січня 2015 року в приміщенні міської ради, в напруженій цікавій боротьбі, і переможці визначилися лише в останньому турі.

    Ними стали – перше місце В’ячеслав Дундуков, друге місце - Олег Чижиков і третє – Іван Дзюба.

    Турнір проводився уже в четвертий раз і нагадуємо переможців попередніх змагань:

2012 рік

І місце Вячеслав Дундуков;

ІІ місце Іван Тімофєєв;

ІІІ місце Вадим Харсун.

2013 рік

І місце Вячеслав Дундуков;

ІІ місце Джон Сатіянц;

ІІІ місце Іван Малько.

2014 рік

І місце Вячеслав Дундуков;

ІІ місце Денис Ніколенко;

ІІІ місце Віталій Харсун.

    Враховуючи те, що 18 січня 2015 року у всій країні проходили заходи щодо привернення уваги всього світу до подій у Волновасі і на сході нашої країни – це і марші миру, мітинги, богослужіння - шахісти і всі присутні також згадали дані події, осудили терористичні дії і вшанували хвилиною мовчання загиблих у цих подіях.

    Після завершення змагань виступили і привітали учасників і всіх присутніх міський голова С.Зеленокорінний, голова ветеранської організації ДП «Дирекція КГЗКОР» Л.Золотько, ініціатор проведення даних змагань І.Дзюба та ветеран спорту В.Заїка, який вручив стрічку та знак ветерана спорту І.Дзюбі.

    Всіх переможців було нагороджено грамотами і грошовими преміями, які вручили голова ветеранської організації ДП «Дирекція КГЗКОР» Л.Золотько та І.Дзюба.

    Від міської ради міський голова С.Зеленокорінний також нагородив грамотами міської ради переможців двох змагань: бліц турніру –

В. Дундукова, О.Чижикова і В.Толова та основного шахового турніру - В. Дундукова, О.Чижикова, І.Дзюбу, а також активного учасника всіх змагань Майбороду.

    Хочеться особливо відмітити і привітати В’ячеслава Дундукова, який вчетверте стає переможцем.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання