вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Мiською радою затверджено ставки податкiв i зборiв

     23 січня 2015 року відбулася позачергова 40 сесія Долинської міської ради, на засіданні якої прийнято міський бюджет на 2015 рік.

    Враховуючи останні зміни до Податкового кодексу України,   затверджено також ставки податків і зборів, які будуть зараховуватися до міського бюджету. Зокрема, це акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, транспортний податок, збір за місця для паркування транспортних засобів, єдиний податок, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

         Основне про встановлені місцеві податки:

    Так, акцизний податок складатиме відповідно Податкового кодексу України (з останніми змінами) 5 % від реалізації підакцизних товарів (рішення № 1230); транспортний податок стягуватиметься з власників автомобілів, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см (рішення № 1229); ставки податку на нерухоме майно (житлова і нежитлова нерухомість) встановлено на рівні 0,1 % від мінімальної заробітної плати (1,22 грн. за м2) окрім господарських (присадибних) будівель - допоміжних (нежитлових) приміщень, до яких належать сараї, хліви, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції тощо, ставка по яких становить 0,04 % ( 0,49 грн. за м2 ); крім цього збільшено неоподатковувану площу житлової нерухомості: по квартирах – 75 м2, по житлових будинках – 150 м2, якщо у власності платника перебуває і квартира, і будинок – не оподатковуватиметься сумарна їх площа в 180 м2 (рішення № 1228); ставки єдиного податку встановлено на рівні попереднього року (рішення № 1231).

    Наступний етап бюджетного процесу відбудеться 30 січня. На цю дату призначена 41 сесія Долинської міської ради, на якій планується розгляд ставки податку на майно в частині плати за землю (земельного податку).

 

Рiшення про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Про встановлення транспортного податку

Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

Про встановлення єдиного податкy

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання