вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

ХХХХІ сесія міської ради.

      30 січня 2015 року в сесійній залі Долинської міської ради відбулося засідання позачергової сорок першої сесії.

     Сесію вів міський голова Зеленокорінний С.І., в роботі сесії взяли участь 17 депутатів, керівники комунальних підприємств міста, працівники виконавчого комітету.

          Розглянуто питання:

   - Про встановлення пільги щодо сплати земельного податку для юридичних осіб на території Долинської міської ради на 2015 рік.

   - Про затвердження Програми охорони навколишнього середовища Долинської міської ради на 2015 рік.

   - Про внесення змін до деяких цільових програм розвитку міста Долинська.

   - Про надання ПАТ «Укртелеком» в оренду земельних ділянок.

 

      Перед початком сесії міським головою Зеленокорінним С.І. та першим заступником голови Долинської райдержадміністрації Вороною О.М. було поздоровлено, вручено посвідчення, нагрудний знак «Мати-героїня», квіти та подарунок Дячишин Аліні Петрівні – матері п’яти дітей, жительці нашого міста., якій Указом Президента України від 11 листопада 2014 року № 865/2014, за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

     Дячишин Аліна Петрівна народилася 2 січня 1957 року в селі Проскурівка, Ярмолинецького району, Хмельницької області.

     Аліна Петрівна розпочала свою трудову діяльність у 1975 році (у віці 18 років) підсобним працівником другого розряду на заводі автоматичних ліній «Автолітмаш» м. Івано-Франківськ. На даний час Аліна Петрівна – пенсіонерка. Діти Аліни Петрівни за місцем проживання та роботи характеризуються з позитивної сторони, їм притаманні відповідальність, старанність, порядність. Дячишин Аліну Петрівну сусіди вважають берегинею сімейних стосунків, матір’ю, яка турботливо підтримує та розвиває традиції української родини.

     Кандидатуру Дячишин Аліни Петрівни рекомендовано зборами колективу виконавчим комітетом Долинської міської ради від 20 листопада 2013 року рішенням № 209.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання