вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні долинчани!

         Щиро вітаю Вас із святом Великодня! 

         Чудо Христового Воскресіння  об"єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю, віри над безнадією. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою та надією.

         У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми віримо - Господь не залишить нас. Великдень нагадує про духовне відродження, яке так потрібне   всім нам!

        Великодні дні зазвичай спонукають усіх  по-новому  побачити  і відчути себе в світі , оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. І, як ми завжди переконуємося, будь яка добра справа, зроблена однією людиною  на користь іншою, є гідною в очах Господніх і з часом обов"язково воздасться сторицею. Памятаймо про це повсякчас і повсюди!

        Пасхальні дні - це і час віддати шану всім тим, кого немає серед живих , хто, залишивши свою любов і життєвий досвід, поринув у  Вічність. Згадаймо їх молитвою і добрим словом. 

       Свято Великодня має величезну об'єднуючу силу. Це свято в повній мірі співзвучне нашому спільному прагненню до миру і єднання, до зміцнення високих ідеалів добра та взаєморозуміння. Нехай нас завжди надихає віра і любов до України!

       В цей світлий день від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я , щастя і благополуччя, щоб у сім'ях долинчан завжди панували віра, мир, добро, любов, щоб кожен день був наповнений творчою працею і радістю.

        Нехай чудо Воскресіння Христового надихає вас на добрі та праведні справи. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - добрішого і душевно спокійнішого.

         Христос Воскрес! Воістнину Воскрес!  

   З повагою, міський голова                                 С. Зеленокорінний

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання