вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

22 червня - трагічна дата в історії нашого народу.

     22 червня - трагічна дата в історії нашого народу.

     Цього дня 74 роки тому на нашу землю ступила нога жорстокої і бездушної війни, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе в кожну родину.

     Сьогодні ми схиляємо голови перед святою пам’яттю полеглих воїнів, одночасно віддаючи шану живим учасникам тепер уже далекої війни, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу.

     Швидкоплинно минають роки, все далі в історію відходять жорстокі битви, в яких наш народ проявив героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини, все менше залишається поруч з нами живих свідків того страшного лихоліття. І саме від нас залежить, щоб залишилася пам’ять про них, про їхні подвиги, бо без пам’яті про минуле немає майбутнього.

      Ратний подвиг наших земляків у боротьбі з фашистськими загарбниками став взірцем для патріотів України, які сьогодні гідно і мужньо відстоюють єдність та незалежність нашої держави.

     «Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!», – згадуємо кожен раз в цей день. Вшануємо пам’ять тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар.

        Вічна їм пам’ять!

 

               Мiський голова                С. Зеленокорiнний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання