вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні працівники торгівлі!

           В нинішніх умовах торгівля залишається однією з найперспективніших та інвестиційною-приваблюючих галузей бізнесу.

Завдяки професіоналізму, відповідальному відношенню до справи кожного працівника – від продавця, кухаря і менеджера до завідуючого та  директора, сфера торгівлі відіграє значну роль у формуванні економічного потенціалу міста, ефективному функціонуванні сучасної системи обігу споживчих товарів.

     Хоч фінансова криза і дещо загальмувала розвиток торгівлі, у місті  вдалося зберегти мережу сучасних магазинів, закладів ресторанного
господарства, відкрити нові підприємства і тим самим підвищити рівень обслуговування населення.

      Нехай і надалі Ваші зусилля, шановні працівники торгівлі і ресторанного господарства, будуть спрямовані на забезпечення високих темпів розвитку торговельної мережі, удосконалення її інфраструктури, підтримку вітчизняного товаровиробника, насичення  споживчого ринку високоякісними товарами.

            В цей день бажаємо Вам,Вашим родинам шановні працівники торгівлі та ресторанного господарства, миру, добра, здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту та вдячності від покупців за вашу нелегку щоденну працю.

Зміцнюйте торгову єдність, престиж торгової професії, соціальне партнерство та цивілізовані соціально-трудові відносини на кожному підприємстві, в кожній організації!

     Зі святом!  Міський голова      С.Зеленокорінний

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання