вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Вулицям міста – нові імена

         30 липня під головуванням першого заступника  міського голови   Сужаєва О.В. відбулося засідання постійно діючої   топонімічної комісії при Долинській міській раді . 

         Комісія   визначила  першочергові завдання щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Ознайомившись з історичними довідками про  назви вулиць в місті Долинська, заслухавши та обговоривши всі пропозиції, топонімічна комісія  вирішила:

         1.  До першочергового списку по перейменуванню вулиць та провулків у місті Долинська включити :

        - село Більшовик; 

        - вулиці: Будьонного,  Ватутіна,  Дзержинського,  Жовтнева, 40-річчя Жовтня,  Калініна,  Карла Маркса,  Кірова,  Комсомольська,  Котовського,  Куйбишева,  Петровського,  Радянська,  Стаханова,  Ульянова,  Чапаєва,  Щорса,  Пролетарська,  Ворошилова,  О.Кошового,  Матросова;

       - провулки: Пархоменка,  Жовтневий, Енгельса, Карла Маркса, Кірова, О.Кошового, Котовського, Матросова,  Пролетарський, Радянський;

        2. З метою громадського обговорення та отримання пропозицій,  дане рішення комісії довести до уваги голів вуличних комітетів, опублікувати в засобах масової інформації та на сайті Долинської міської ради в мережі Інтернет. Строк отримання пропозицій 2 тижні з моменту опублікування.

         Запропоновані нові назви вулиць та провулків топонімічна комісія рекомендуватиме на розгляд  депутатів Долинської міської ради, які ухвалять остаточне рішення про перейменування.

          Запрошуємо до громадського обговорення!

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання