вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Святкування Дня людей похилого віку

         01 жовтня 2015 року міський голова Сергій Зеленокоріний взяв участь в урочистих заходах, присвячених відзначенню Дня людей похилого віку та Дня ветерана, які відбулися в районному культурно-дозвіллєвому комплексі.     У заходах взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Омельченко, голова районної ради Лілія Бабанко, голова районної організації ради ветеранів України Микола Почапський, депутати районної та міської рад, представники громадських та профспілкових організацій. 
         З вітальним словом до  присутніх звернулися міський голова Сергій Зеленокорінний, голова районної ради Лілія Бабенко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Омельченко, та голова районної організації ради ветеранів України Микола Почапський. В своїх виступах очільники району та міста висловили свою  вдячність і повагу присутнім в залі людям поважного віку за їх вклад в розбудову нашої країни, району, міста та побажали їм довголіття, здоров’я, оптимізму та мирного неба над головою.
         З нагоди відзначення державного свята кращих працівників первиних  ветеранських організацій району та міста відзначено грамотами районної ради, районної державної адміністрації, міської ради та ради ветеранів .

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання