вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Подарували свято

         2 жовтня  в міському клубі «Волохіно» за ініціативи Долинської міської ради  відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному дню людей похилого віку. На урочистості запрошувались голови вуличних комітетів міста, ветерани праці, люди поважного віку.

         З особливо теплими словами  до присутніх звернувся міський голова Сергій Зеленокорінний, який висловив глибоку вдячність всім активістам органів самоорганізації населення за допомогу у вирішенні нагальних  проблем жителів вулиць міста, за вагомий внесок  у розвиток рідного міста, за активну громадську позицію, ініціативу, наполегливість, відповідальність, за неспокій душі та серця, за пораду та постійну підтримку.

         Міський голова вручив грамоти – подяки Долинської міської ради  головам вуличних комітетів і всім    щиро побажав миру, злагоди, міцного здоров’я, довгих  щасливих років у сімейному колі, добробуту і  ще довго, по можливості, трудитися для розбудови нашого міста та розвитку територіальної громади.

         У заходах також взяли участь голова районної ради Лілія Бабенко,  голова Ради  районної організації ветеранів України Микола  Почапський, голова міської територіальної ради ветеранів України Віра Куделя.

Приємні хвилини відпочинку присутнім на святі подарували аматори сцени відділу культури.

         Веселий настрій, жваве спілкування, частування солодощами додали учасникам свята життєвих сил,  енергії та натхнення на  нові добрі справи. 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання