вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Боркута Василь Тимофійович

         З метою відзначення окремих громадян за заслуги перед містом та з нагоди святкування  23–ої річниці Незалежності України, тридцять шоста сесія міської ради своїм  рішенням № 1118 від 08 серпня 2014 року присвоїла звання «Почесний громадянин міста Долинська» у 2014 році Боркуті Василю Тимофійовичу.  

      Василь Тимофійович працював  посаді заступника, першого заступника голови міської ради та міського голови впродовж 20,5 років. Багаторазово обирався депутатом районної та міської рад.

      Вся його трудова діяльність проходила на очах долинчан, які бачили результати його особистого вкладу в  розбудову інфраструктури міського господарства: переведення опалення багатоповерхових будинків мікрорайонів на місцеві газові котельні, забезпечення якісною питною водою жителів західної частини міста, ремонт доріг, освітлення вулиць тощо.

     Досвід, набутий роками напруженої праці, особливо проявився при спорудженні пам’ятників в місті: чорнобильцям, жертвам голодомору, хрестів - оберегів. За його активної участі утворено Меморіальний парк в м.Долинська. Він був активним учасником будівництва Алеї Героїв Радянського Союзу та кавалерів орденів Слави, встановлення постаменту з погруддям Т.Г. Шевченка.

    БОРКУТА В.Т. багато уваги приділяв благоустрою та озеленення міста, в 1995 році в міському парку побудовано літній кінотеатр, на вулицях міста висаджено значну кількість саджанців дерев - берези, липи тощо. Вже перебуваючи на заслуженому відпочинку, на власній садибі вирощував садженці хвойних дерев та особисто висаджував їх на центральній вулиці міста, продовжував кращі традиції в місті щодо його озеленення.

    Василь Тимофійович плідно співпрацював з радою районної організації ветеранів України, райдержадміністрацією та районною радою. З 2011 року очолював раду старійшин при Долинській районній раді. Здійснював роботу щодо захисту прав і гідності ветеранів війни і праці, пенсіонерів, громадян похилого віку. Займав активну позицію у ветеранському русі та суспільному житті Долинщини.

     Василь Тимофійович за значні досягнення у виробничій, культурній та громадській діяльності на благо територіальної громади неодноразово нагороджувався відзнаками міста, району, області.

     Боркута В.Т. помер 25 травня 2014 року.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання