вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Шановні долинчани, працівники органів місцевого самоврядування!

 

         

Шановні долинчани, працівники органів місцевого самоврядування!

 

 

        Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

Становлення самоврядних традицій – особлива сторінка в історії українського державотворення. Після численних трансформацій, місцеве самоврядування в Україні, як і в усьому світі, розглядається як єдино можлива і найбільш раціональна форма влади на місцях, як базис, що визначає усю суспільну надбудову.

Побудова дієвого громадянського суспільства неможлива без людей активної життєвої та громадянської позиції, лідерів територіальних громад, здатних вирішувати важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

Місцеве самоврядування міста Долинська — це потужний корпус, що об’єднує в своїх рядах 26 депутатів місцевої ради, 69 голів вуличних комітетів, 15 членів виконавчого комітету. Це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади.

Перед територіальною громадою нині постає чимало викликів, таких як пошук місцевих резервів і залучення інвестицій, забезпечення соціальної та економічної стабільності, вміле спрямування місцевої ініціативи на збалансований розвиток. 

На моє переконання,  завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву  вдасться не лише вирішити чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Тож бажаю кожному з вас здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції, глибокого патріотизму та відданості ідеї розбудови в Україні місцевої демократії. Нехай ваша праця буде плідною, розпочаті справи принесуть вагомі результати, а все задумане здійсниться на благо громади міста Долинська.

   

     З повагою, міський голова    Віра Тернавська

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання