вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації ЧАЕС

 

        Сьогодні, 14 грудня 2015 року в нашому місті було проведено ряд заходів з нагоди Дня ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

         Заходи розпочалися проведенням панахиди в Свято-Успенській церкві, яку провів Благочинний Долинського округу, настоятель релігійної громади Успенської Парафії Олександрійської єпархії Української Православної Церкви протоієрей Віктор Місяйло.

         Біля пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям від вдячних долинчан» відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування пам’яті учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в якому взяли участь міський голова В.Тернавська, перший заступник голови районної державної адміністрації С.Омельченко, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» В. Сорока, голова Ради  районної організації ветеранів України М. Почапський,  трудові колективи підприємств, установ, члени громадської організації «Союз - Чорнобиль» та мешканці міста.

         Учасники мітингу схилили голови перед мужністю і самовідданістю героїв-чорнобильців, полеглих вшанували покладанням квітів до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання.

         У приміщенні Долинської райдержадміністрації пройшла зустріч учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС з керівництвом району та міста.

         В музеї історії Долинського районну відбувся перегляд експозиції присвячений ліквідаторам аварії на Чорнобильський атомній електростанції.

 

 

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання